شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۰۱:۱۹

سر خط اخبار:   

anjoman

نقشه شهر بهنمیر

نقشه شهر بهنمیر

همراه با موقعیت شهر بهنمیر در استان مازندران

همراه با موقعیت شهر بهنمیر در شهرستان بابلسر


آخرین عناوین

تصوير هفته

وب سایت خبری شهر بهنمیر

پيوند ها

 

 

 

 

 

 

 

 

 

افتتاح پروژه خیریه مجتمع تفریحی - توریستی سلامت سالمندان مرضیه PDFچاپنامه الکترونیک
نوشته شده توسط bahnamir   

مدیر پروژه خیریه مجتمع تفریحی -  توریستی سلامت سالمندان متذکر شد: این پروژه با داشتن 112 واحد ویلا، سالن آمفی تئاتر، استخر، درمانگاه، مسجد، خانه کودک، بازارچه سلامت و مزرعه سلامت جزء پروژه‌های مهم کشور است.
بابایی با بیان اینکه با افتتاح این پروژه برای 210  نفر در سه شیفت کاری به طور مستقیم اشتغال‌زایی می‌شود اذعان داشت: این مجموعه ظرفیت پذیرش 600 نفر را دارد.
وی با اشاره به اینکه این پروژه در زمینی به مساحت 33 هزار متر مربع در حال ساخت است ادامه داد: کلنگ این پروژه در مردادماه و آغاز کار در شهریور ماه 92 صورت گرفت، پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال جاری افتتاح شود.ناصر بابایی با بیان اینکه سرمایه‌گذار این پروژه مرضیه بابایی(خواهر) و پروژه نیز به نام مرضیه است افزود: این پروژه با اعتباری بیش از 16 میلیارد تومان احداث می‌شود.
تفریحی -  توریستی سلامت سالمندان کشور است.
مدیر پروژه خیریه مجتمع تفریحی - توریستی سلامت سالمندان نیز گفت: این پروژه نخستین پروژه خیریه مجتمع 
وی تصریح کرد: فرمانداری و ادارات سطح شهرستان آمادگی کامل برای همکاری و رفع مشکلات این پروژه را دارند.
کریم سجادی با بیان اینکه از سرمایه‌گذارانی که قصد سرمایه‌گذاری در این شهرستان دارند استقبال می‌کنیم عنوان کرد: از آنجا که این پروژه، پروژه تفریحی - توریستی است برای جذب گردشگران لازم است برای آن طرح دستیابی به ساحل نیز تعریف شود.
فرماندار بابلسر در حاشیه در این بازدید در گفت‌وگو با خبرنگار خبرنگار فارس در بابلسر اظهار داشت: این پروژه از جمله پروژه‌های است که با شتاب خوبی در حال انجام است و اگر به همین شکل پیش رود تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد.


از ویژگی‌های بارز این پروژه داشتن رستوران، سالن آمفی تئاتر، استخر، درمانگاه، مسجد، خانه کودک، بازارچه سلامت و مزرعه سلامت است.

این پروژه در زمینی به مساحت 33 هزار متر مربع با زیربنای 15 هزار متر در قالب 112 واحد ویلا در روستای افراتخت بخش بهنمیر بابلسر در حال احداث است.
فرماندار بابلسر به همراه برخی از مسئولان شهرستانی از نخستین پروژه خیریه مجتمع تفریحی - توریستی سلامت سالمندان کشور در بابلسر بازدید کردند.


احداث مجتمع خیریه سالمندان کشور در بابلسر + تصاویرنخستین پروژه خیریه مجتمع تفریحی - توریستی سلامت سالمندان کشور در بابلسر شهر بهنمیر احداث می‌شود.

 

 

كليه حقوق مربوط به سایت فرهنگی و خبری نوین شهر بهنمیر مي باشد